Menu

Jak wybrać fotelik dla dziecka?

Styczeń 18, 2017 - Dziecko

Wspólne przejażdżki rowerowe z dzieckiem to niezapomniana przygoda. Maluchy uwielbiają jeździć razem ze swoimi rodzicami, ale często są za małe na dłuższe trasy lub jeszcze nie dosięgają do pedałów. Nie trzeba rezygnować z rodzinnych wycieczek tylko dlatego, że nasza pociecha jeszcze nie umie sprawnie jeździć. Rozwiązaniem są foteliki, które można przymocować do roweru.

Fotelik rowerowy dla dziecka to sprytny gadżet, który ułatwi życie każdemu rodzicowi. W kwestii wyboru nigdy nie możemy kierować się niską ceną – bezpieczeństwo i jakość wykonania mają tu priorytet. Jeżeli z góry planujesz kupić najtańszy model, lepiej zapomnij o wspólnych podróżach.

Jak wybrać dobry fotelik rowerowy dla dziecka? W wyborze pomoże odpowiedź na kilka istotnych pytań. Najważniejsze z nich to: ile waży maluch, gdzie wolisz umieścić fotelik (na bagażniku, ramie czy z przodu), czy masz w domu lub piwnicy wystarczająco miejsca na przechowywanie dodatkowych akcesoriów dla dziecka? Wielu producentów stara się wprowadzić dodatkowe usprawnienia, dzięki którym przewożenie dziecka staje się bardziej komfortowe. Wśród innowacyjnych rozwiązań znajdują się m.in.:

0.00 średnia ocena (0% wynik) - 0 głosów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*