Kupując witryny chłodnicze do placówki gastronomicznej lub handlowej warto najpierw zorientować się w różnorodności ofert przygotowanych przez producentów. Inwestując niemałe pieniądze trzeba rozważyć najmniejszy nawet szczegół, który pozwoli na podniesienie konkurencyjności własnego przedsiębiorstwa.

Witryny chłodnicze tradycyjne

Dobrze dobrane witryny chłodnicze są doskonałym narzędziem marketingowym w każdym sklepie czy placówce gastronomicznej. Rzadko kto może oprzeć się pokusie skosztowania pysznych ciast wyglądających z pięknej, oszklonej szafki chłodniczej, która walory deseru podkreśla dodatkowo odpowiednim oświetleniem. Witryny chłodnicze mają zazwyczaj postać stojących szaf chłodniczych z przeszklonymi drzwiami umożliwiającymi prezentację zamkniętych w środku produktów przy jednoczesnym poddaniu ich procesowi stałego chłodzenia w odpowiedniej temperaturze – zazwyczaj oscylującej pomiędzy 0 a 10 oC. Opisane powyżej witryny chłodnicze mogą przybierać postać w całości przeszklonych szafek z półkami, wyposażonych w drzwi zamontowane z tyłu i przodu szafki w taki sposób, który znacznie ułatwia sprzedaż eksponowanych w środku produktów. Witryny chłodnicze oferują olbrzymią ilość modeli i rozmiarów, dzięki czemu każdy klient znajdzie odpowiedni sprzęt, który będzie pasował do realizowanej przez niego działalności. Posiadają także bardzo przydatne funkcje, takie jak dynamiczne chłodzenie czy automatyczne odszranianie. Decydując się na zakup witryny chłodniczej należy wziąć pod uwagę sprzęt oferujący rozwiązania energooszczędne. Pozwoli to w dłuższej perspektywie zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Witryny szczególnego przeznaczenia

W Polsce coraz popularniejsze stają się także kuchnie narodowe posiadające swoje korzenie w krajach Dalekiego Wschodu. Także japońskie potrawy znajdują coraz większą rzeszę zwolenników. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom w ofercie przedsiębiorstw zajmujących się wyposażaniem placówek handlowych i gastronomicznych w sprzęt chłodzący znalazły się witryny chłodnicze SUSHI, przeznaczone do prezentacji i sprzedaży najbardziej znanych potraw pochodzących z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Znajdziesz więcej na http://eladex.com.pl/Witryny-chlodnicze-cabout-pol-74.html.