Dzieci otrzymują bardzo dużo zabawek z okazji świąt, urodzin, czy też innych okazji. To sprawia, że najczęściej są w stanie poświęcić im uwagę nie dłużej niż przez kilka godzin w ciągu dnia. Zainteresowanie bardzo szybko opada i zabawka kończy swoje krótkie życie w skrzyni z innymi towarzyszami. Bardzo mało zabawek jest w stanie przykuć uwagę malucha na dłuższy czas. Są jednak zabawki, ktore potrafią wzbudzić w dziecku pasję, która nawet po upływie kilkudziesięciu lat, kiedy przez przypadek zostaną odnalezione gdzieś na strychu starego domu, dają ogromne poczucie szczęścia oraz potrafią wzbudzić sentyment. Firmą, która produkuje zabawki wzbudzające w dzieciach głębokie uczucia jest Vilac. Są to zabawki wyjątkowe, które od 100 lat dostarczają maluchom wiele szczęścia i ogrom radości.

VilacWspaniałe zabawki zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek

Firma Vilac zajmuje się produkcją zabawek dla każdego, dla dziewczynek i chłopców. W ofercie znaleźć można wspaniałe lalki, drewniane kuchenki, mebelki, szkatułki, zapinki, plecionki. Wszystko to sprawia bardzo dużą radość. Chłopcy mogą pobudzić wyobraźnię, tworząc wspaniałą twierdzę bądź wykorzystywać wojenny arsenał, a więc łuki, tarcze, miecz, kołatki, czy strzelby. Dla małych mężczyzn stworzono również drewniane samochodziki, a także w większym wydaniu samochody na pedały. Co więcej, można także dostać statki, samoloty, ciężarówki, bądź pociągi do składania. Ciekawym rozwiązaniem są warsztaty wyposażone w rekwizyty, które są potrzebne każdej małej, złotej rączce. Warto sprawdzić je tutaj https://ene-due.eu/firm-pol-1442393341-VILAC.html

Samochody kolekcjonerskie

Marka Vilac zajmuje się również projektowaniem samochodów kolekcjonerskich. Produkcja odbywa się w limitowanych seriach. Podkreślić należy fakt, że słynny samochody "Tacot" wyróżniające się długimi, prostymi liniami to specjalność firmy od momentu jej powstania. Niezwykle elegancko prezentują się auta citroeny z lat 30. Dostępne są w pełnej kolorystyce. W ofercie Vilac znaleźć można legendarne Porsche Speedster z roku 1956, czy też rolls z 1986 roku. Wszystkie auta są zachwycające, Taka kolekcja wpływa na prestiż marki.

Bohaterowie kreskówek

W ofercie firmy bardzo duże znaczenie mają zabawki, które nawiązują do postaci z kreskówek, albumów, bądź komiksów. Mocną stroną przedsiębiorstwa jest nabywanie licencji umożliwiającej zwiększenie popularności. W pierwszej kolejności pojawia się Myszka Mickey (rok 1928). W wyniku prowadzonych negocjacji z wytwórnią Disney'a na rynek wkracza w różnych postaciach Kaczor Donald, Pies Pluto, czy też wujaszek Scrooge. Wspaniałe wyniki finansowe firmy przyznają się do tego, że na rynek wchodzi kolejne pokolenie licencji, a mianowicie Snoopy, czy popularni Galowie Asterix oraz Obelix. Prezentowane zabawki są wyidealizowane, ale dzięki temu zachowany jest oryginalny wizerunek, a co najważniejsze dziecięce marzenia.