Wszystkim rodzicom zależy na bezpiecznych kosmetykach dla dzieci, szukają zwykle produktów opartych na substancjach naturalnych. Koncerny kosmetyczne prześcigają się w propozycjach.

Nowy producent polskich kosmetyków

MomMe to polska, bardzo młoda firma specjalizująca się w produktach kosmetycznych skierowanych do dziecka i jego mamy. Zalety kosmetyków linii MomMe to przede wszystkim:

  • wzmocnienie naturalnych funkcji skóry
  • skuteczne działanie na skórę wrażliwą, delikatną i alergiczną
  • bardzo restrykcyjny sposób produkcji kosmetyków, zapewniający bezpieczeństwo stosowania
  • dokładna kontrola jakości substancji wykorzystywanych do produkcji kosmetyków
  • dbałość o naturalność produktów
  • są przeznaczone również dla wegetarian i wegan.

Należy podkreślić, że kosmetyki produkowane przez MomMe są bardzo skuteczne i szybko zdobyły serca rodziców. Kosmetyki MomMe możesz kupić w dobrych drogeriach internetowych, np. tutaj: https://you1.pl/firm-pol-1546691356-MomMe.html.

Skład kosmetyków

Kosmetyki MomMe mają składy bardzo bezpieczne, nad którymi pracują kompetentni lekarze dermatolodzy w nowoczesnych laboratoriach. Szybko zdobyły zaufanie, główni dzięki ich składowi. Kosmetyki są ekologiczne i składają się wyłącznie z substancji naturalnych, takich jak: wosk pszczeli, organiczny olej słonecznikowy, organiczny olej sezamowy, oliwa z oliwek, olej arbuzowy, olej z pestek winogron, organiczny olej makadamia, gliceryna, pochodne kokosa, mleczko z migdałów ziemnych, inulina pochodząca z korzenia cykorii oraz mydlnica lekarska. Wszystkie te półprodukty pochodzą z upraw, które są dokładnie kontrolowane i certyfikowane. Nie zawierają absolutnie żadnych związków chemicznych i to jest właśnie powód dla którego kosmetyki cieszą się zaufaniem rodziców zarówno w kraju jak i za granicą.

Dla kogo kosmetyki?

MomMe to oliwki, mleczka, śmietanki, kremy, żele, masełka dla najmłodszych, ale również kojące balsamy na brodawki sutkowe, olejki przeciw rozstępom czy ujędrniające serum do biustu dla mam. Choć kosmetyki skierowane są głównie do maluchów i to z pewnymi problemami skórnymi, jak na przykład atopowe zapalenie skóry, czy problemy alergiczne, to oczywiście może ich używać spokojnie cała rodzina. MomMe zaleca się również dorosłym alergikom, kobietom w ciąży i również w czasie laktacji. Na uwagę zasługują również niezwykle ładne i estetyczne opakowania produktów, które są wygodne w użyciu i przyciągają wzrok. Dla starszych dzieci opakowania mogą służyć jako fajne kolorowanki. Radosne buźki dzieci zachęcają do wypróbowania różnych kosmetyków MomMe.