Funkcjonalne plecaki dla dzieci

Dziecięcy plecaczek to produkt wielozadaniowy. Idealnie sprawdzi się do przedszkola, na wycieczkę czy rodzinny spacer. Pomieści w sobie pyszne co nieco, ulubioną zabawkę i butelkę wody. Jednak nie tylko praktyczne wykorzystanie okazuje się ważnym kryterium. Oczyma dziecka musi być również atrakcyjny. W tej kategorii na uwagę zasługują plecaki Skip Hop, które cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród przedszkolaków, jak i ich rodziców. W szczególności te z kolekcji Baby Zoo, które skrywają w sobie wiele różnorodnych funkcji.

Plecak Skip Hop dla dziecka

dziecko z plecakiemNie powinno dla nikogo być niespodzianką, że idealny plecaczek dla malucha musi nie tylko się podobać, ale również być wygodnym. Pierwszym, niejako najważniejszym kryterium jest lekkość. Nie może się bowiem okazać, że torba po zapakowaniu kilku podręcznych artykułów okazuje się za ciężka. Następnym czynnikiem są szelki. Szerokie ramiączka z miękkimi nakładkami na ramiona pomogę wygodnie i swobodnie eksplorować otaczającą rzeczywistość. Przydatną funkcją jaką oferuje plecak Skip Hop jest regulacja szelek. Możliwość skrócenia lub wydłużenia czyni plecak uniwersalnym, zaś usztywniany tył w ogromnym zakresie przełoży się na komfort noszenia. Wszystkie te praktyczne aspekty plecaka firmy Skip Hop, udowadniając że modny design może iść w parze z funkcjonalnym projektem.

Zwierzątka

Kolekcja Baby Zoo stanowi serię plecaczków dla dzieci, które uwielbiają maluchy w każdym wieku. Imitują bowiem postać ulubionych zwierzątek. Jeśli zatem nasza latorośl jest fanem motylka, pszczółki czy biedronki, od dziś może wzbogacić zawartość swojego pokoju o praktyczną torbę. Innowacyjny projekt, składający się z jednej dużej komory oraz jednej mniejszej pozwoli pomieścić wszystko to, co maluchowi będzie potrzebne. Co więcej, plecak Skip Hop zawiera termoizolacyjną przegrodę na przekąski oraz wyznaczone miejsce do wpisania imienia dziecka. Uzupełnieniem wszystkich tych aspektów jest łatwość utrzymania w czystości. Ta cecha jest najbardziej chwalona przez rodziców.

Ciekawy wygląd

Plecaki Skip Hop z kolekcji Baby Zoo stanowią zbiór małych, kolorowych modeli, pośród których idealną propozycję znajdą dla siebie zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Barwne elementy i wysokiej jakości materiały, odporne na najbardziej skrajne użytkowanie, czynią go produktem doskonałym na wycieczkę za miasto. Oryginalny, przykuwający uwagę projekt może okazać się świetnym pomysłem na prezent dla małej pociechy. Satysfakcja gwarantowana!