biustonoszeJak świat długi i szeroki, wszystkie kobiety narzekają na swój wygląd. Tego mają za mało, tego za dużo, tutaj i tam coś jest nie tak. Nie ma na świecie chyba takiej pani, która powiedziałaby, że jest w pełni zadowolona ze swojego ciała i niczego by nie zmieniła. Zazwyczaj potrafimy sobie wyłącznie wytykać błędy. Istnieje jednak kilka sposób, dzięki którym nasza sylwetka może zacząć wyglądać całkiem inaczej.

Nie chodzi tu oczywiście o żadne ćwiczenia czy diety, mamy na myśli raczej odpowiednie wykorzystanie złudzenia optycznego, dzięki któremu będziemy szczuplejsze i bardziej kształtne. Niewielka ilość kobiet wie, że do tego celu doskonale nadają się biustonosze. Dzięki odpowiedniemu ich dobraniu, nasze piersi mogą się wydawać większe, bardziej kształtne, a co za tym idzie nagle obwód w pasie zaczyna wydawać się mniejszy. Wydatne piersi przyciągają uwagę i jednocześnie sprawiają, że patrzący na nas ludzie nie kierują wzroku w te miejsca, które nie są naszymi mocnymi stronami.

Biustonosze typu push up są w stanie doskonale modelować naszą sylwetkę i mimo, że działają tylko w obrębie piersi, to to korzystne działanie przekłada się na lepszy wygląd całej nasze sylwetki. O to przecież chodzi.