Świeżo upieczeni rodzice rozważający zakup wózka dla swojego dziecka mogą zastanowić się, czy używanie nosidełka do transportu maluszka nie będzie lepszym rozwiązaniem. Poniżej prezentujemy kilka istotnych faktów na ten temat.

Ergonomiczne rozwiązania

Nosidełko babybjorn wyposażone zostało w szeroki pas biodrowy i pasy naramienne grubo wypełnione elastycznym materiałem. Dzięki temu ciężar dziecka równomiernie się rozkłada po całym ciele noszącego go osoby. Przy prawidłowym nałożeniu nosidła i wyregulowaniu długości pasów barki i plecy nie są narażone na przeciążenie nawet przy długotrwałym noszeniu dziecka.

Dobrze przemyślany kształt

W projektowaniu nosidełka babybjorn brali udział lekarze różnych specjalności na co dzień pracujący z małymi dziećmi i doskonale znający ich potrzeby. O konsultacje poproszono również ortopedów dziecięcych, którzy najlepiej wiedzą, jak zapobiegać schorzeniom narządów ruchu u małych pacjentów. To właśnie dzięki sugestiom profesjonalistów siedzisko w nosidełku babybjorn jest na tyle szerokie, że gwarantuje prawidłowe ułożenie dziecięcych bioderek podczas noszenia i chroni je przed dysplazją albo zwichnięciem. nosidełko babybjorn

Wysoka jakość wykonania

Troskliwych rodziców maluszka chcący od pierwszych miesięcy życia właściwe dbać o jego zdrowie i chronić przed wszelkimi zagrożeniami z pewnością ucieszy fakt, że nosidełko babybjorn wyprodukowane zostało z najwyższej jakości materiałów – mieszanki bawełny oraz tworzyw sztucznych – posiadających niezbędne certyfikaty. Dzięki temu rodzice mają pewność, że są one bezpieczne dla ich malucha i wywołają u niego podrażnień ani alergii.

Łatwe dopasowanie

Rodzice, którzy stosują nosidełko babybjorn podkreślają, iż jego dużą zaletą jest możliwość dopasowania wysokości panelu do wzrostu dziecka. A dzięki specjalnej, stabilizującej wkładce dla niemowląt, maluszka można nosić w ten sposób już od pierwszych dni życia. Projektanci pomyśleli nawet o malutkim zagłówku zapewniającym prawidłowe trzymanie dziecięcej główki zanim niemowlę nauczy się to robić samodzielnie. Kupno nosidełka dla dziecka jest dobrym rozwiązaniem dla rodziców chcących sprawnie przemieszczać się z dzieckiem po mieście i którzy zmuszeni są korzystać z komunikacji miejskiej. Ergonomiczne nosidełko zapewni komfort dziecku, a rodzicom pozwoli na większą mobilność.