Rowerem z maluchem

[caption id="attachment_348" align="alignnone" width="300"]foteliki rowerowe Foteliki rowerowe lub przyczepy to konieczne zabezpieczenie dziecka[/caption]Jesteś rodzicem, masz małe dziecko, ale nie chcesz się ograniczać, bo kochasz wycieczki rowerowe? Nic straconego! Z dzieckiem nie musisz z niczego rezygnować. Musisz się tylko przygotować na to, że od teraz Twoje wycieczki rowerowe będą miały inny wymiar, a Ty odkryjesz komfort podróżowania, jakiego nie znałeś. No i zaczniesz podróżować w wyśmienitym towarzystwie swojego malucha.

Odpowiedzią na oczekiwania Twoje i wszystkich innych rowerzystów zapalonych rowerzystów są foteliki rowerowe, całkowicie bezpieczne dla dziecka, z wymaganymi atestami i w pełni wygodne już nawet dla rocznego dziecka. Każdy rodzic od teraz może podróżować rowerem ze swoją pociechą, nieważne czy jest to krótka przejażdżka do sklepu, czy też dłuższa wyprawa nad jezioro. Foteliki rowerowe są też świetną opcją do spędzenia lata w mieście, a każdy maluch dzięki nim jest odpowiednio zabezpieczony i jest mu wygodnie w czasie jazdy.

Z fotelików rowerowych mogą korzystać już dzieci od pierwszego roku życia, stabilnie siedzące, chodzą, takie, które wytrzymają dłuższą pozycję siedzącą. Ale także dzieci ciekawe świata, które lubią obserwować otoczenie w trakcie podróży. Jeśli Twoje dziecko aż piszczy z radości na widok rowerzystów na drogach, ale jest zdecydowanie za małe na samodzielne przejażdżki, to foteliki rowerowy przy Twoim rowerze jest opcją idealną.

Doskonale wiesz, że bezpieczeństwo Twojego dziecka jest najważniejsze. Wszystkie foteliki rowerowe powinny być wyposażone w pasy bezpieczeństwa, w których dziecko będzie odpowiednio przypięte do fotelika. Foteliki rowerowe są wykonywane z wysokiej jakości materiałów sztucznych, które są odporne na stłuczenia, upadki czy zadrapania. Poza tym, warto wyposażyć swojego malucha w odpowiednie akcesoria dodatkowo chroniące malucha w razie upadku. Elementem koniecznym jest kask ochronny, bez względu na pogodę czy okoliczności podróży, warto też zaopatrzyć dziecko w ochraniacze na łokcie i kolana. Dzięki takiemu wyposażeniu i Ty będziesz spokojny o swoje dziecko, i ono będzie czuło się bezpiecznie.