Torebka to jeden z podstawowych akcesoriów w szafie każdej kobiety. Stanowi dodatek do konkretnej stylizacji i dlatego zazwyczaj w garderobie każdej z pań znajduje się przynajmniej kilka tego typu elementów, które nadają się na zakupy, do pracy czy spotkanie z przyjaciółmi.

W jaki sposób wybrać torebkę na specjalną okazję? Torebka wizytowa powinna być elegancka, stylowa i najlepiej w klasycznej formie i kształcie. Dzięki temu będzie pasowała do wielu strojów, nie przytłaczając ich, a stanowiąc jedynie atrakcyjny i funkcjonalny detal.

Modne a zarazem ponadczasowe

torebki skórzane

Jedną z propozycji, jeżeli chodzi o torebki wizytowe (http://bit.ly/torebki-wizytowe) może być klasyczna chanelka na złotym czy srebrnym łańcuszku. Można ją zarówno zawiesić na ramię, jak i nosić w dłoni. Ma ona wielkość mniejszą niż standardowa A4, jednakże to wystarczy by zmieścić niezbędne drobiazgi, takie jak portfel, puder, telefon czy chusteczki. Czarna chanelka to ponadczasowy wzór, który nigdy nie wychodzi z mody. Jej pikowania dodają elegancji i szyku. Idealnie komponuje się z czarną koktajlową sukienką czy białą koszulą.

A może kopertówka?

Modne torebki wizytowe to także klasyczne kopertówki, które w każdym sezonie można znaleźć w sklepach w różnych barwach i fasonach. Najlepiej wyposażyć się w jedną w stonowanym kolorze na przykład czarnym, grafitowym czy granatowym. Druga torebka może być zaś bardziej szalona: w modnej fuksji czy kobalcie. Do tego koniecznie eleganckie szpilki i cały look będzie prezentował się wizytowo, a zarazem atrakcyjnie.