Poszukiwanie idealnych zabawek dziecięcych to nie lada sztuka. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na ich jakość oraz na to, aby były one wykonane z najlepszej jakości materiałów. Doskonałym wyborem są zabawki dziecięce firmy Haba, które będą stanowić doskonały prezent na różne okazje dla dzieci w różnorakim wieku.

Zabawki dla niemowląt

Dziecko już od pierwszych dni zwykle otoczone jest kolorowymi zabawkami. Tymczasem nie warto przesadzać z ich ilością, gdyż może to spowodować przebodźcowanie dziecka, czego większość rodziców bardzo chce uniknąć. Niemowlęta zwykle nie bawią się zabawkami same, a jedynie z pomocą rodziców lub opiekunów. Z czasem jednak zaczynają coraz bardziej interesować się otaczającymi ich przedmiotami. Dlatego też dobrze jest postawić na zabawki kolorowe, które przyciągną uwagę dziecka. Firma Haba oferuje ciekawe zabawki w formie spirali, które można przyczepić do wózka, dzięki czemu spacery z niemowlakiem staną się przyjemniejsze. Dodatkowo produkty firmy Haba doskonale nadadzą się dla nieco starszych niemowlaków – różnego rodzaju kolorowe, lecz niezbyt głośne grzechotki zainteresują dziecko i pomogą przyciągnąć jego uwagę. Małym dzieciom dedykowane są również miękkie lalki, które można przytulać, czyniąc sobie z nich towarzyszy na przykład popołudniowych drzemek.

Zabawki Haba idealnie dopasowane do każdego wiekuZabawki dla starszych dzieci

Marka Haba jest rozpoznawalna nie tylko wśród rodziców niemowlaków, ale i starszych dzieci, które potrzebują już innego rodzaju zabawek. Dla rocznego dziecka z pewnością sprawdzą się różnego rodzaju układanki, które pomagają ćwiczyć zdolności manualne oraz funkcje poznawcze. Układanki w postaci dużych puzzli bądź układane wieże zainteresują roczniaka i pomogą mu lepiej się rozwijać. Tymczasem dla dwulatka firma Haba proponuje nieco bardziej skomplikowane zadania, które mają na celu zaostrzenie spostrzegawczości malucha. Nieco starszym dzieciom spodobają się drewniane instrumenty, a także różnego rodzaju elementy do zabawy, na przykład w sklep czy gotowanie. Marka Haba to dostarcza rodzicom nie tylko wspaniałe zabawki, którymi mogą bawić się ich dzieci, ale również znakomitą jakość wykonania zabawek. Dzięki temu zabawki firmy Haba są bardzo trwałe, dlatego z pewnością będzie z nich korzystać niejedno dziecko. Rodzice przywiązujący dużą wagę do ekologii mogą wybrać modele drewniane, które pozwalają dzieciom od najmłodszych lat poznawać wartość natury i troszczyć się o środowisko. W niskiej cenie producent proponuje zabawki, które cieszą się uznaniem dzieci już od wielu lat.