Zachwycająca nowość na weselu, lub występie scenicznym

Lubimy nowości  w każdej dziedzinie.naszego życia, a gdy w grę wchodzi nasz ślub i odpowiedzialność za to, aby goście dobrze się bawili sięgamy po coraz ciekawsze metody. W podobny sposób chcemy zaskoczyć fanów, którzy przyjdą na koncert. To także idealny sposób, by urządzić dzieciom bal, imieniny, urodziny, Dzień Dziecka itp.

Radość z przezroczystej kuli z akcentem zmiennych barw

wytwornica baniek mydlanych

Pamiętamy zapewne z dzieciństwa, iż robienie kolorowych baniek mydlanych było naszym częstym zajęciem. Taki sposób zabawy serwujemy także naszym dzieciom. Dmuchanie baniek mydlanych ma na celu wyrobienie u dziecka koncentracji, uspokojenia go i wprowadzenia w stan dobrego humoru. Ręczne słomki wymagały dmuchania powietrza z płuc poprzez usta, a to bardzo dobre ćwiczenie na wyciszenie i nabycia dużej pojemności płuc. Widok płynących baniek różnej wielkości, łapanie ich, wyczuwanie ich pękania nad głową, to pyszna zabawa nie tylko dla dzieci. Dorośli również przy nich świetnie się bawią. Takim momentem odpowiednim do zabawy bańkami mydlanymi jest spotkanie towarzyskie, np. wesele. Ale, żeby nie bawić się małymi bańkami wydmuchiwanymi ze słomki, do tego celu została wymyślona wytwornica baniek mydlanych. Urządzenie to wydmuchuje od razu wielką ilość baniek. Zapełnia całą salę, co daje niesamowity widok i ubaw. Atmosfera radości sięga zenitu. Zamiast wypuszczania gołębi, czy obsypywanie Pary Młodej płatkami kwiatów przed kościołem, można wypuścić bańki mydlane, co stanie się miłym akcentem zakończenia ceremonii zaślubin. Postawiona wytwornica baniek mydlanych w rogu sceny i uruchomiona podczas koncertu nadaje klimatu lekkości, pozytywnej euforii. Skierowane na nią reflektory dają niesamowity efekt kolorystyczny, zmieniający się pod wpływem migocących reflektorów. Gdy mamy przyjecie dla dzieci w ogrodzie, ustawienie takiego urządzenia pod płotem z ustawionymi otworami na środek placu, jest doskonałym pomysłem na to, by dzieci mogły pohasać i poskakać, popiszczeć i pośmiać się. Dzieci tego potrzebują.

Budowa i cena

Wytwornica baniek mydlanych zbudowana jest na podobieństwo suszarki do włosów. Z tyłu jest wiatraczek a z przodu śmigła z kilku ramion zakończonych obręczami, takimi jak w tradycyjnych ręcznych słomkach do baniek. Są w różnych kształtach. Mogą być małe, w postaci zwierzątek, samolocików, lub duże wielkości rzutników w kształcie rombu, prostokąta, albo bardziej wymyślnych kształtach, np. domków. Mają u góry uchwyt, by móc wygodnie je przenosić, a także aby można było je w razie potrzeby zawiesić gdzieś wyżej. Zbiornik na wodę mydlaną jest pod śmigłami. Nalewamy tam płynu bańko twórczego i włączamy wytwornicę baniek mydlanych do prądu, po czym uruchamiamy przyciskiem. Małe wytwornice, przeznaczone dla dzieci do zabawy, są na baterie. Cena takiego urządzenia jest zróżnicowana. W zależności od zapotrzebowania, czy to ma być wytwornica baniek mydlanych do zabawy tylko w pokoju maluszka, czy na dużej imprezie. Waha się ona w przedziale od 20 do około 100 zł., aczkolwiek bywają i takie za tysiąc złotych. Wybór należy do nas.