5 pomysłów na prezent na Dzień Dziecka, które zachęcą brzdąca do aktywnego spędzania czasu na dworze

W erze tak szybko rozwijającej się technologii oraz powszechnego używania sprzętów elektronicznych, nasze dzieci bardzo często swój wolny czas chętnie spędzają przed ekranami monitorów komputerowych, laptopów, telefonów czy telewizorów. Jest to zapewne jedna z atrakcyjnych rozrywek dla młodego pokolenia, lecz nadmierne przebywanie w promieniujących ekranach powoduje wiele negatywnych skutków. Aby tego uniknąć, a jednocześnie zachęcić dzieci do częstszego wychodzenia na dwór oraz spędzania czasu ze swoimi rówieśnikami, specjalnie z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy 5 top prezentów, które efektywnie zachęcą szkraby do aktywnego spędzania czasu. Mamy nadzieję, że podane przez nas propozycje prezentów dla dzieci spodobają się zarówno Wam, jak i Waszym dzieciom.

Wrotki

Wrotki dziecięceWrotki dziecięce to prezent, który spodoba się każdemu dziecku, które lubi szybko przemieszczać się po okolicy. Sprawdzą się zatem dla wszystkich urwisów, którzy uwielbiają jazdę na różnych sportowych sprzętach. Wrotki dziecięce coraz częściej zastępują rolki, a ich moda znów powraca. Z tego względu wrotki zakupić może każdy, nawet osoby dorosłe. Dzięki temu mając wolne popołudnie z dziećmi wspólnie wybierzcie się na małą przejażdżkę. Wrotki dziecięce to gwarantowana zabawa za niewielkie pieniądze, o czym możesz przekonać się tutaj: https://be-active.pl/pol_m_skating_wrotki-282.html.

Rower

Dla niektórych może i banalna propozycja prezentu, lecz my doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w dzisiejszych czasach większa część dzieciaków w swoich domach posiada laptopy oraz zestawy do gier w playstation, a brak im porządnego roweru. Dzięki właściwie dopasowanemu rowerowi nic nie stoi na przeszkodzie do urządzenia rodzinnych wycieczek na miasto, czy też po leśnych okolicach.

Deskorolka

To pojazd na czterech kółkach, stworzony dla urwisów, którzy oprócz jazdy pragną wykonywać triki oraz spektakularne sztuczki. Genialny prezent dla małych sportowców, którzy szybko się nudzą oraz potrzebują dużo ruchu na świeżym powietrzu.

Dron

To propozycja zabawki, którą z pewnością wykorzysta mały szpieg, który uwielbia zaglądać we wszystkie kąty. Latający dron można zakupić wraz z dołączoną kamerą lub aparatem, który umożliwi wykonywanie zdjęć oraz tworzenie filmów z widokiem na ziemię. To z pewnością umożliwi dziecku do tworzenia własnych filmików, czy pozwoli zainteresować się aktywną fotografią.

Elektroniczna tarcza do gry w lotki

Dla miłośników gier komputerowych, którzy szczególnie uwielbiają grywać w gry polegające na skupieniu oraz trafianiu do celu, polecamy tarcze do gry w lotki, nie tylko elektroniczną lecz wszystkie, które przy braku wolnego miejsca w domu można śmiało powiesić na dworze.