Szukasz prezentu dla małej księżniczki, która ma już wszystko? Zabawki zmienia częściej niż ubranka, a i tych ma już dwie szafy. Może więc warto zdecydować się na drobiazg, który zostanie z obdarowaną na dłużej i z którego będzie mogła cieszyć się nawet po wielu latach? Bo kto powiedział, że biżuteria to prezent tylko dla dorosłych?

Dlaczego właśnie biżuteria?

Modne bransoletki

, wisiorki i kolczyki to prezent nie tylko ładny, ale i praktyczny. Elegancka bransoletka z regulowaną bransoletką może służyć dziewczynce przez wiele lat. Jeśli wykonana jest albo powlekana srebrem lub złotem, możemy być pewni, że zachowa swoje walory przez długi czas. Delikatne kolczyki tak samo pasują ośmiolatce, jak i piętnastolatce. Zakładane na specjalną okazję stanowić będą prawdziwą ozdobę. Warto przede wszystkim zainteresować się biżuterią wykonaną z dobrej jakości srebra i złota, dobrze wyglądają także drobne perełki lub dobrej jakości kryształy. Pamiętajmy, że taki zakup może być nieco kosztowny, to dobry pomysł dla rodziców albo chrzestnych. Czasem jednak mniejsze rzeczy można dostać za nieco mniejszą cenę.

W własnym imieniem

modne bransoletki

Obecnie w sklepach można znaleźć niezwykle modne bransoletki z imieniem bądź innym, ważny słowem - taka bransoletka może stać się nie tylko elegancką ozdobą, ale także stanowić życiowe motto - to my zdecydujmy, jaka wartość jest dla nas szczególnie ważna: rodzina, przyjaźń, wiara, odwaga. Modne bransoletki z napisem to możliwość stworzenia prawdziwie indywidualnego prezentu, idealnego na urodziny, ale także inne okazje - Pierwszą Komunię, imieniny, święta Wielkanocne czy Bożego Narodzenia. Wykonane ze szlachetnych materiałów będą piękną pamiątką i ozdobą.

Modne bransoletki własnego wyrobu

Jeśli jednak chcemy połączyć piękną biżuterię z zabawą, a jednocześnie wesprzeć artystyczne umiejętności naszej królewny, to na rynku dostępne do zestawy do własnoręcznego wytwarzania ozdób. Dziewczynki same mogą tworzyć eleganckie naszyjniki, piękne kolczyki czy modne bransoletki. Zestawy zazwyczaj można powiększać o nowe dodatki, dlatego zabawa nigdy się nie kończy. Kolorowe koraliki co prawda nie utworzą biżuterii na lata, ale z pewnością ucieszą każdą dziewczynkę i zapewnią jej wiele godzin radości, a kto wiem, może pozwolą odkryć artystyczne talenty dziecka? Własnoręcznie wykonana biżuteria to nie tylko rozwój umiejętności technicznych czy wyczucia estetyki, ale także duma, jaka towarzyszy twórcy, gdy kończy pracę i może pochwalić się tym, co wykonał. Dziewczynki mogą także wymieniać się wzajemnie kolczykami, spinkami, broszkami i modnymi bransoletkami.