Dzieciństwo jest niezwykłym czasem. W oczach malucha zwykły patyk jest mieczem, podłoga lawą, quady elektryczne stają się pojazdami dla najlepszych kierowców świata, a namiot ustawiony w salonie tak naprawdę mieści w sobie całą wioskę indiańską. A prezentowane przez nas zabawki przemienią każdy dzień w fantastyczną przygodę!

Mały Robin Hood

Ten bohater walczący o dobro uciśnionych też kiedyś musiał być dzieckiem. Może już będąc kilkulatkiem biegał po lasach ze swoim zabawkowym łukiem, strzelał do wyimaginowanych przeciwników i ratował damy przed potworami? Nie najgorszy wzór do naśladowania dla Twojej pociechy, prawda? Już dzisiaj kup swojemu dziecku zestaw łuczniczy, w którego skład wchodzą łuk, strzały, kołczan oraz tarcza. Do wyboru mamy zabawki wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, a także te z naturalnego drewna, jakich nie powstydziłby się prawdziwy Robin Hood. Oczywiście, strzały we wszystkich zestawach są zabezpieczone specjalnymi przyssawkami lub piankami, dzięki którym zabawa łukiem jest bezpieczna.

Quadem przez świat

Jeszcze do niedawna rower był jednym z najbardziej tradycyjnych pojazdów kupowanych dzieciom. Obecnie nadal niejeden poszukiwacz przygód ucieszy się z otrzymania w prezencie całkiem własnych dwóch kółek, ale na rynku pojawiły się także nowocześniejsze pojazdy, jak choćby quady elektryczne przeznaczone dla najmłodszych. Z pozoru mogą się wydawać wymyślnymi i dość niebezpiecznymi zabawkami, ale nic bardziej mylnego! Marki projektujące quady elektryczne dokładają wszelkich starań, aby pojazdy były wykonane z najlepszych jakościowo materiałów i w żaden sposób nie zagrażały dzieciom w zabawie. Warto wybrać model wyposażony w pasy bezpieczeństwa oraz pilot, dzięki któremu każdy rodzic będzie mógł zapanować nad rozrywką swojej pociechy.

Piraci i Indianie

Myślące dziecko

„W czasie deszczu dzieci się nudzą” - takie słowa pojawiają się w piosence z 1967 roku i nadal są prawdą. Jednak w prosty sposób możemy zadbać o rozrywkę naszych dzieci także w domowym zaciszu. Z pomocą przyjdą nam wyjątkowe namioty, dzięki którym stworzymy w pokoju kącik dla małych piratów, Indian lub księżniczek. Jeśli nie znajdziemy w sklepie idealnego wzoru, to możemy samodzielnie stworzyć takie miejsce z kolorowych koców i własnej wyobraźni. Taki urokliwy kącik pobudzi fantazję niejednego chłopca i dziewczynki, a przecież wszyscy dobrze wiemy, jak nieograniczone potrafią być dziecięce pomysły. Namiot stanie się ich ulubionym miejscem do przeżywania coraz to nowych przygód.