Klasyczne malowanie paznokci zaczyna odchodzić do lamusa z wielu powodów – głównie dlatego, że wymaga regularnych poprawek i jest dość nietrwałe w trakcie codziennego funkcjonowania. W jego miejsce wchodzą lakiery hybrydowe Nailac, na które decyduje się coraz więcej kobiet. Pozwalają one uzyskać piękne paznokcie w konkretnym kształcie i kolorze, z efektem utrzymującym się dłuższy czas.

paznokcie pomalowane na różowoJak wszystkie rozwiązania, również lakiery hybrydowe Nailac mają swoje zalety, które stawiają je zdecydowanie przed innymi formami zdobienia paznokci. Poza cenioną firmą cieszącą się zaufaniem, w grę wchodzą jeszcze same techniki nakładania lakierów i ich zdejmowania, a także szeroka paleta barw i możliwości podczas zdobienia paznokci. Przyjrzyjmy się dokładnie temu tematowi.

Utwardzone i piękne

Warto na początek wiedzieć, w jaki sposób działa lakier hybrydowy Nailac i czym różni się od innych form zdobienia paznokci. Jego działanie ma przede wszystkim funkcję ochronną. Co to oznacza? Nałożone we właściwej kolejności warstwy lakieru pozwalają zabezpieczyć płytkę paznokcia do tego stopnia, że staje się ona odporna na uszkodzenia mechaniczne. To rozwiązanie jest więc polecane nie tylko kobietom, którym zależy na pięknym wyglądzie paznokci, ale również tym, które chcą wzmocnić naturalną płytkę paznokcia. Lakiery hybrydowe Nailac sprawiają, że płytka paznokcia wygląda naturalnie, bo ich warstwa nie jest zbyt gruba, zaś kobietom cierpiącym z różnych powodów na łamliwość paznokci znacznie ułatwiają ich zapuszczenie do oczekiwanej długości. Co więcej, zarówno wykonanie, jak i prawidłowe usunięcie paznokci hybrydowych w żaden sposób nie powoduje szkód.

Hybrydy a przedłużanie

Wiele kobiet myli lakiery hybrydowe Nailac z innymi formami zdobienia paznokci, choćby żelami czy akrylami. W odróżnieniu od nich lakiery hybrydowe nie służą przedłużaniu płytki czy jej modelowaniu, jeśli kobieta ma krótkie paznokcie i marzy o długiej płytce. Niemniej jednak umiejętnie nałożony manicure hybrydowy pozwala lekko przedłużyć paznokieć w korzystny sposób, bez jego obciążania i nienaturalnego wyglądu.